nocleg-na-mazurach.pl

Atrakcje

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w Staczach. Jest idealnym miejscem dla zwolenników natury.
Bliskość lasu, rzeki oraz jeziora gwarantuje Państwu ciszę, spokój oraz miłą atmosferę.
Odnajdą się u nas zwolennicy spacerów, grzybiarze oraz wędkarze. Nasze jeziora i rzeki obfitują w wiele gatunków ryb.

Nasze gospodarstwo Agroturystyczne znajduje się nad rzeką Legą nieopodal jeziora Rajgrodzkiego. Leży blisko Ełku, Prostek, Augustowa, gdzie znajdziesz wiele miejsc historycznych gdzie są organizowane imprezy przybliżające historię warmii i mazur.

Jezioro i rzeka

Do jeziora można dojść na piechotę (300m), dopłynąć rzeką- łodzią wiosłową (posiadamy 2 łodzie wiosłowe do wynajęcia wraz z kapokami), rzeka znajduje się na przeciw naszego gospodarstwa. Na naszym jeziorze jest możliwość połowu ryb z brzegu i oczywiście z łodzi- wcześniej trzeba wykupić zezwolenie (dostępne w większości sklepów wędkarskich w Ełku). Możemy zorganizować spływ kajakowy szlakiem naszego papieża- Jana Pawła II.

 Las

Las obfitujący w przeróżne owoce runa leśnego graniczy z naszym gospodarstwem agroturystycznym. Mamy możliwość wybrania się na: grzyby, jagody, maliny, spacer, wycieczkę rowerową. Zimą można jeździć na nartach biegowych.

Inne

W okolicach naszego gospodarstwa agroturystycznego jest wiele ciekawych historycznie miejsc, które możesz zwiedzić:

  • Gierłoż (była kwatera Hitlera)
  • Stańczyki (podwójny most Kolejowy)
  • Kolej wąskotorowa Ełk
  • Przejażdżki bryczką
  • Przeloty motolotnią i wiatrakowcem
  • Możliwość zrobienia patentu żeglarskiego

najczęściej szukają nas po słowach kluczowych : tanie noclegi, pokoje do wynajęcia, tanie pokoje, mazury, wypoczynek na mazurach, to wszystko u nas, pokoje do wynajęcia w miejscowości stacze, tanie noclegi Ełk i okolice,